Här hittar du våra medarbetare.


Företagsledning

Sami Seppänen
VD & utbildning
+46 (0)70-142 00 81
sami@fysiotest.se   


Krisztina Seppänen
Vice VD & projektledning
+46 (0)70-292 69 94
krisztina@fysiotest.se 

 

Madeleine Svensson
Ekonomi & webbshop
+46 (0)73-821 41 50
ekonomi@fysiotest.se

Sälj Team

Maria Potter
Key Account Manager
+46 (0)79 – 067 80 20
maria@fysiotest.se  

 

Alexander Siloo
Key Account Manager
+46 (0)72 – 145 60 82
alexander@fysiotest.se

Mari Ahnfeldt

Key Account Manager
+46 (0)76 – 495 53 45
mari@fysiotest.se  


Lämna dina kontaktuppgifter så hör vi av oss så snart vi kan.




    Hitta till huvudkontoret.


    FYSIOTEST I BÅSTAD

    Båstad Sportcenter
    Korrödsvägen 9,
    SE-269 38 BÅSTAD

    Kundsupport: +46(0)431-36 98 66
    E-post: info (at) fysiotest.se

    FYSIOTEST I BÅSTAD

    Båstad Sportcenter
    Korrödsvägen 9,
    SE-269 38 BÅSTAD

    Kundsupport: +46(0)431-36 98 66
    E-post: info (at) fysiotest.se